“I feel like the carryout price and the dining-in price are backwards. Carry out prices by weight, 2.25 lbs will cost around $18 but the dine-in price eat all you want and only pay $11-12 ish unless you get a drink. If you eat 3 lbs it's still same price. But it's good food!“
“I feel like the carryout price and the dining-in price are backwards. Carry out prices by weight, 2.25 lbs will cost around $18 but the dine-in price eat all you want and only pay $11-12 ish unless you get a drink. If you eat 3 lbs it's still same price. But it's good food!“